Uzay mekiginden yeni inmis hostes!

İnsan bazen öylesine alisveriş yapar, aldiği üründen çok beklentisi olmadan, bir anda aliverir... İste ben de bu fari aynen bu şekilde aldim, Newyork Sephora`da gezinirken üzerinde ki minik içi sıvı dolu şişe dikkatimi çekti, farin yapisi da enteresan, cok düşünmeden attım sepete.

İstanbula döndükten sonra bir gece `dur şu farı bir deneyim bakayim olayi neymis` dedim, ve başladim çalismaya:)

Ah ben bilsem böyle güzel bir ürün olduğunu tüm renklerini almazmiyim!!! ah almaziyim...
Ben gri far olayina karşi biraz hassasım, her gri güzel durmuyor, uzay mekiğinden yeni inmiş hostes kız görüntüsü hoşuma gitmiyor. Ama bu gri başka:) Bir kere uygulama şekli cok farkli, kutunun içinden çıkan jel ile karıştırıp göze uyguluyorsunuz, ben neredeyse kaş altı bölgesine kadar uyguladim ürünü. Kirpik diplerime cok yoğun, orta kısma yoğun, kaşlarıma doğru ise hafifçe sürdüm. Sanki saten bir doku oluşuyor farı sürdükçe. Isığın geliş yönüne göre renk değişiyor ve hiç fazla durmuyor gözde.
Aşagıdaki göz makyajini  tamamlamak icin  M.A.C `in Pigment- Vanilla ve mat gri farindan biraz destek aldim. Cok abarti olmayan bir takma kirpik ile  makyajımı tamamladım.

Bu tatlı farın bende ki renginin ismi Titanium - Gunmetal Grey Sheen eminim diger renkleri de çok güzel sonuç veriyordur. Hem metalik hem de ıslak görünümü aynı anda bulabileceğiniz bir far, uzun zamandir çok beğenerek keşfettiğim ürünlerden biri oldu. Türkiye Sephora da henüz rastlamadim,  yolunuz Amerikaya düşerse ve  değişik göz makyajlarına meraklıysanız mutlaka edinin derim:) Şiddetle öneriyorum:)

Sevgiler3 yorum:

  1. Çok güzel olmuş...Bu tonları çok seviyorum...Gözleriniz daha önplanda olmuş
    http://morlumutfak.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil